UA RU

Оренда кальяну - плюси та мінуси

 • Оренда кальяну - плюси та мінуси
Кальянна культура міцно увійшла до повсякденного життя мільйонів українців. Вона стала справжньою соціальною традицією для користувачів із різним рівнем достатку, дозволяючи розслабитися після напруженого дня, поспілкуватися з друзями чи завести нових ділових партнерів. Використовувати власний кальян вдома або взяти його на вечір в оренду у спеціалізованій компанії – дилема, яка стоїть перед кожним курцем.

Кальян в оренду – за та проти?

Прокат кальянів є найпопулярнішим видом сервісу в Україні. Ви можете взяти модель, що вам сподобалася, в оренду на певний період часу, найчастіше - на кілька годин або на один вечір. Головними плюсами використання орендованих моделей є:
 • дешевизна – прокат кальяну не вимагає купівлі колби, шахти, шланга, засобів для чищення, фільтрів та інших витратних матеріалів;
 • зручність – після використання кальян не потрібно мити, чистити та сушити, а також виділяти місце у квартирі чи будинку для його зберігання;
 • широкий вибір моделей – компанії, що надають кальяни в оренду, зазвичай пропонують своїм клієнтам кілька моделей на будь-який смак, дизайн та колір. Крім того, клієнт може вибрати кількість, смак та міцність тютюнової суміші з широкого асортименту;
 • відсутність необхідності набуття спеціальних навичок – кальяни в оренду часто надаються у вже розпаленому вигляді. Все, що потрібно користувачеві - періодично струшувати попіл з вугілля і перевертати його.
 • Мінусом застосування орендованих кальянів є те, що вам може дістатися зовсім «убита» від багаторазового використання модель. Крім того, велика кількість користувачів несе додаткові санітарні ризики – немає гарантії, що поверхня кальяну проходила необхідну дезінфекційну обробку після кожного використання.

  Власний кальян – чому це зручно?

  Власні кальяни надають своїм власникам одразу кілька конкурентних переваг. По-перше, ви не чекатимете, поки кур'єр з кальяном дістанеться до вас через півміста. Лише кілька хвилин і ви з друзями вже насолоджуєтеся густим та ароматним тютюновим димом. По-друге, ви можете вибрати модель, дизайн і колір кальяну, якою ідеально впишеться в інтер'єр вашого будинку або квартири. По-третє, ви гарантуєте для себе безпеку - до вас новим кальяном з магазину точно не користувалися люди, які страждають на специфічні захворювання. По-четверте, підготовка та розпал кальяну є справжнім соціальним ритуалом – він заспокоює, вимагає концентрації та уваги, відволікає від насущних життєвих проблем. Мінусом використання власного кальяну є ціна - вам знадобиться придбати нову модель з витратними та комплектуючими матеріалами за повною вартістю. Крім того, кальян займає деякий простір у квартирі чи приватному будинку.

  Де купити кальян та витратні матеріали в Україні?

  Взяти кальян на вечір в оренду або купити його в магазині – рішення, яке залишається за користувачем. Ми рекомендуємо купити нову модель в тому випадку, якщо ви регулярно любите насолоджуватися ароматним димом поодинці або дружній компанії. А вільний простір, який займає кальян у квартирі, не є великою проблемою – сучасні моделі можуть зберігатись у компактному, розібраному вигляді у спеціальних сумках. Інтернет-магазин aromahookah.com.ua – це найзручніший онлайн-магазин, що пропонує перевірені моделі кальянів для індивідуального чи колективного використання. Ми надаємо своїм клієнтам витратні та комплектуючі матеріали, спеціальну систему знижок та швидку доставку замовлення до будь-якої точки України.