UA RU
Рекомендовані
Наші переваги
Подарунки
і знижки
Власне
виробництво
кальянів
Aroma Hookah
Відправка
у день
замовлення
Працюємо
кожен
день
Нові надходження

Кальяни в інтернет-магазині «Аромахука» у м. Івано-Франківськ

Куріння кальяну – популярний та поширений спосіб відпочинку як у молоді Івано-Франківська, так і у цінителів якісного диму дорослішого покоління. Кальян дозволяє зняти нервове напруженням, що скупчилося після довгого трудового дня, добре розслабитися, приємно провести час з друзями, рідними або близькими, завести нові корисні знайомства. Завдяки інтернет-магазину aromahookah.com.ua кожен мешканець Івано-Франківська має можливість придбати модель кальяну з оптимальними характеристиками за найвигіднішою ціною для своєї квартири або приватного будинку.

Кальян в Івано-Франківську – за і проти?

Багато противників куріння кальяну кажуть, що за своїм негативним впливом на організм він дорівнює приблизно ста сигарет. Насправді це твердження неправильне – коли ви курите цигарку, ви вдихаєте концентрований дим згорілих залишків тютюнового листя, а при курінні кальяну відбувається фактичне випаровування ароматичних речовин з цілісного листя найвищої якості під дією гарячого повітря. При цьому згоряння сигарети здійснюється при температурі приблизно +900°C, а в кальяні випарювання здійснюється повітрям з температурою всього до +200°C, що значно знижує вміст нікотину та шкідливих смол у димі.

Кальян не викликає такої сильної нікотинової залежності, як цигарки – рідкісний поціновувач кальяну палить його щодня. Крім того, в кальянах присутні два сильні фільтрувальні елементи – внутрішні стінки шахти та рідина, що міститься у колбі. Вони затримують важкі частинки, оберігаючи їх потрапляння у легені користувача – солі важких металів, канцерогенні хімічні сполуки, токсичні гази.

Якщо дотримуватись міри та дотримуватися нескладних правил – кальян приносить чимало користі організму. Наприклад:

  • зволожена та ароматизована димна суміш кальяну має позитивний вплив на бронхи та легені. За своєю дією кальян є інгалятором — пар, що міститься в димі, може знищувати хвороботворну мікрофлору в дихальних шляхах. Для максимально лікувального ефекту до колби можна додати сироп або рідку суміш лікувальних трав, наприклад, евкаліпта;
  • кальянний дим позитивно впливає на голосові зв'язки;
  • хімічні сполуки, що містяться в димі, призводять до поліпшення психоемоційного стану. Курець розслаблюється, у нього знижується рівень стресу, він заспокоюється;
  • церемонія приготування кальяну сама по собі має своєрідну естетику. Якщо вибрати якісну тютюнову суміш із улюбленим ароматом, то можна перетворити вечір на справжній сеанс східної ароматерапії.

Кальяни категорично не рекомендується тільки користувачам, які страждають на хронічні захворювання серцево-судинної та дихальної системи, вагітним і годуючим матерям, а також людям з алергічною реакцією на речовини, що містяться в димі. Для мінімізації ефекту пасивного куріння використовувати кальян необхідно на відкритому просторі (балкон, тераса, столик у саду тощо) або в приміщенні, що добре провітрюється.

Чому купити кальян в Івано-Франківську найкраще на нашому сайті?

Кальян дозволяє швидко зняти напругу та втому, приємно провести час у дружній компанії, позбутися проблем та смутку, насолодитися якісним димом. Використовувати кальяни краще поодинці або групою до 2-4 осіб.

В інтернет-магазині aromahookah.com.ua ви зможете купити кальяни з адресною доставкою в Івано-Франківську таких популярних торгових марок, як Аroma Hookah, Karma, Embery, Hi-Tech, Wookah та багато інших виробництв України, Польщі, Німеччини та Сполучених Штатів Америки. Прямі договори з компаніями-виробниками дозволяють нам запропонувати найкращі моделі з гарантією якості за найдоступнішими на ринку України цінами.

Новини
Що подарувати на день народження? Відповідь – кальян!
Однак перед тим, як купувати його, важливо спочатку розібратися у величезному розмаїтті форм, кольорів та конструкцій. Менеджери інтернет-магазину aromahookah.com.ua завжди готові прийти вам на допомо
04.04.2024
Оренда кальяну - плюси та мінуси
Використовувати власний кальян вдома або взяти його на вечір в оренду у спеціалізованій компанії – дилема, яка стоїть перед кожним курцем.
02.04.2024
Кальян на молоці
Молоко – унікальний продукт тваринного походження, який може зробити кальянним дим м'яким, ароматним та приємним на смак. Але просто налити молоко в колбу означає гарантовано зіпсувати процес куріння
02.04.2024
Кальян на вині
Кожен новачок знає, що кальян можна приготувати на вині, але неправильний процес приготування може зіпсувати смак будь-якої тютюнової суміші і навіть збити з ніг недосвідченого курця. У чому особливіс
02.04.2024