UA RU

Як зробити кальян на грейпфруті

 • Як зробити кальян на грейпфруті

Кальян на грейпфруті – оригінальна та пікантна екзотика, доступна кожному поціновувачу густого та ароматного диму. Він надає йому особливої свіжості та оригінального післясмаку, виглядає стильно та красиво на будь-якій моделі. Однак приготувати кальян на грейпфруті не так просто – користувачам необхідно знати кілька хитрощів, про які ми сьогодні розповімо.

Вибираємо грейпфрут для кальяну - основні правила

Перше правило вибору плода – його розмір. Чим більше грейпфрут, тим більше тютюнової суміші в нього поміститься. Фахівці рекомендують брати невеликі плоди характерного рожевого кольору. Найголовніше - зверніть особливу увагу на стиглість. Плід повинен бути не зеленим, але і не перезрілим. У жодному разі не беріть грейпфрут з м'якою шкіркою - він буде дуже соковитим, то такий плід не витримає гарячого повітря вугілля, що тліє, і швидко деформується.

Готуємо плід для тютюнової суміші

Підготовка грейпфрута для кальяну вимагає певних навичок, тому не засмучуйтеся, якщо «перший млинець виявиться грудкою». Головними особливостями такого кальяну є постійна доступність грейпфрута на ринках та в магазинах протягом усього року, унікальний аромат диму, велика місткість фрукта та вологість тютюнової суміші від соку – ви зможете суттєво продовжити процес куріння.

У етапах приготування фруктів немає нічого особливо складного. Для цього слід:

 • ретельно помити і висушити грейпфрут серветкою або паперовим рушником;
 • акуратно відрізати гостро заточеним ножем приблизно п'ять сантиметрів верху плода грейпфрута;
 • зробити ножем вирву в м'якоті грейпфрута таким чином, щоб залишити її трохи з боків і знизу;
 • Сік, що виділився з м'якоті, слід акуратно промокнути серветкою або паперовим рушником;
 • на дні плода слід зробити круглий отвір для шахти кальяну. Шахта повинна «сидіти» в отворі максимально щільно, тому рекомендується робити отвір у кілька етапів, поступово розширюючи його за необхідності;
 • з декількох зубочисток усередині грейпфрута робиться решітка для тютюнової суміші;
 • на решітці поміщається тютюн, а зверху на зрізану верхівку грейпфрута накладається фольга і щільно стискається по краях. Тютюнову суміш не рекомендується утрамбовувати. Якщо використовується звичайна харчова фольга, її необхідно накладати в кілька шарів. Замість фольги можна застосувати калауд;
 • у фользі робиться серія отворів отрою зубочисткою або кінцем скріпки - від країв по спіралі до центру;
 • на фольгу вкладається вугілля. Для швидкого та якісного розпалювання можна використовувати ковпак із фольги, нержавіючої сталі або алюмінію.
 • Кальян на грейпфруті матиме яскраво виражений цитрусовий смак тютюнової суміші, але на цьому можна не зупинятися. У плід перед розпалюванням вугілля можна додавати м'яту, базилік, малину, барбарис, вишню, інші ягоди та приправи. Для нових смакових відчуттів у колбу кальяну з грейпфрутом можна налити зелений чи чорний чай, вино, коньяк, настоянки, розведені водою. З мінусів використання грейпфрута в кальяні можна відзначити більшу витрату тютюнової суміші і вугілля, а також те, що після першого використання фрукт необхідно викидати. Крім того, правильне приготування грейпфрута потребує певного досвіду.

  Де купити якісні та недорогі кальяни з витратними матеріалами?

  Онлайн-майданчик сучасного та недорогого курильного приладдя aromahookah.com.ua пропонує кальяни, вугілля, калауди, ковпаки від перевірених компаній-постачальників за найвигіднішими цінами. Зв'яжіться з нашими продавцями прямо зараз, дізнайтесь про діючі знижки та сезонні пропозиції.