UA RU

Кальяни Gipsy

Кальяни та шахти Gipsy - це вишукана продукція відомого українського торгового бренду з сучасним, стильним і яскравим дизайном, який надає особливий шарм вашому відпочинку. Ці курильні аксесуари поєднують в собі оригінальний стиль, високу якість збірки, передові технічні розробки та функціональні можливості для найкращого досвіду куріння.

Ціна:
3 490 грн
Ціна:
3 490 грн
Ціна:
3 490 грн
Ціна:
3 490 грн
Ціна:
3 490 грн

Кальяни Gipsy

Кальяни Gipsy виготовляються з нержавіючої сталі, скла та полімерних матеріалів. В стандартну комплектацію виробу входять шахта, блюдце, мундштук, еластичний силіконовий шланг та ущільнювач, дифузор, клапан та конектор, колба. Колба виготовлена з прозорого скла та має грушоподібну форму. Шахта та шланг мають кольорове оздоблення з синтетичного матеріалу, який не виділяє токсичних хімічних сполук у процесі нагрівання. Висота кальяна в повністю зібраному вигляді становить п'ятдесят шість сантиметрів, діаметр шахти - дванадцять міліметрів. Вага кальяна - один кілограм сімсот грамів.

Кальяни Gipsy постачаються на ринок України в п'яти основних кольорових варіантах - Red, Pink, Green, Purple, Yellow. Головними перевагами кальянів торгової марки Gipsy є:

 • Елегантний, яскравий і стильний дизайн, який відмінно гармонує з будь-яким інтер'єром.
 • Безпечний транспорт та швидке складання.
 • М'який і сильний потяг тютюнового диму.
 • Густий і приємний дим без стороннього післясмаку.
 • Екологічність та відсутність токсичних домішок у процесі куріння.
 • Використання під час виробництва високоякісних оброблених матеріалів, які гарантують міцність і тривалий термін служби кожної моделі.
 • Можливість як індивідуального, так і колективного використання.

Стильні і вишукані кальяни Gipsy легко розбираються, збираються та миються з використанням побутових мийних засобів. Вони не вимагають особливого догляду - лише кілька хвилин, і кальян готовий знову дарувати вам приємні відчуття з хорошою тютюновою сумішшю.

Шахти кальянів Gipsy

Шахти кальянів торгової марки Gipsy постачаються на ринок у комплекті з мундштуком, шлангом Soft Touch, тарілкою, еластичним ущільнювачем під чашу, полімерним ущільнювачем під колбу та дифузором. Вони мають п'ять базових кольорових варіантів виконання (жовтий, зелений, фіолетовий, рожевий та червоний) і можуть застосовуватися зі стандартними скляними колбами будь-якої форми від сторонніх виробників. Висота шахти становить п'ятдесят п'ять сантиметрів, діаметр - тринадцять міліметрів. Довжина шлангу складає сто п'ятдесят сантиметрів. У якості матеріалу виготовлення використовується медична нержавіюча сталь та поліацеталь.

Де купити шахти та кальяни торгової марки Gipsy в Україні?

Шахти та кальяни Gipsy ви зможете придбати в інтернет-магазині aromahookah.com.ua. Наш асортимент включає найпопулярніші позиції на ринку курильного приладдя - кальяни та бонги, калауди, трубки для куріння, бокси для зберігання тютюнових сумішей, щітки, інші аксесуари, витратні та комплектуючі елементи. Доставка замовлення здійснюється найшвидшим способом у будь-яку точку України. Для оформлення замовлення зв'яжіться з нами по телефону, в месенджерах (Viber, Телеграм) прямо зараз або скористайтеся формою онлайн-замовлення на сайті.

Переваги співпраці з магазином aromahookah.com.ua:

 1. найширший асортимент популярних товарів;
 2. комплексне обслуговування клієнтів;
 3. найкраща якість сервісу;
 4. кваліфікована служба підтримки клієнтів;
 5. постійно діюча система знижок та сезонних пропозицій.