UA RU

Купити недорогий кальян від 300 до 3000 грн

Ціна:
3 000 грн
Ціна:
2 250 грн
Ціна:
2 350 грн
Ціна:
2 900 грн
Ціна:
2 700 грн
Ціна:
2 600 грн
Ціна:
3 000 грн
Ціна:
2 000 грн
Ціна:
3 000 грн
Ціна:
2 700 грн
Ціна:
2 300 грн
Ціна:
2 600 грн
Ціна:
3 000 грн
Ціна:
3 000 грн
Ціна:
2 690 грн
Ціна:
2 690 грн
Ціна:
1 830 грн
Ціна:
1 600 грн

Кальяни користуються заслужено високим рівнем популярності в Україні, оскільки дозволяють швидко розслабитися після важкого робочого дня, насолодитися якісною тютюновою сумішшю, провести час в колі сім'ї, друзів і знайомих. Найпопулярнішою ціновою категорією кальянів є діапазон від 1650 до 3000 гривень - в цій категорії представлені універсальні та надійні моделі як українських, так і іноземних компаній-виробників. 

Кальяни виробництва України

Кальяни Aroma Hookah вітчизняного торгового бренду - лідери ринку середнього цінового сегменту України. Вони відрізняються простою конструкцією, надійністю, тривалим терміном служби і невеликою ціною (від 1900 до 2900 гривень). 

Найпопулярнішими моделями є:

Кальяни мають конусоподібну колбу з прозорого або фарбованого скла, виготовляються з нержавіючої сталі з використанням полімерних матеріалів. Стандартне обладнання кожної моделі включає в себе колбу, шахту, піддон, шланг і наконечник.

Недорогі кальяни виробництва США

Лідером сегмента недорогих кальянів виробництва США є торговий бренд Yahya. Він постачає на ринок України два основних типи кальянів - традиційні моделі та капсульні моделі. Традиційні моделі представлені такими бестселерами, як Yahya L-1 Black, Yahya L-1 Red, Yahya Aludots Blue, Yahya Aludots Green, Yahya Elegance 300 Silver та багато інших. Вони відрізняються широким різноманіттям дизайну та кольорових рішень, тому кожний покупець зможе вибрати оптимальну модель для себе. 

Капсульні кальяни виробництва США, такі, наприклад, як Yahya Capsule 2.0 Blue, Yahya Capsule 2.0 Purple, Yahya Capsule Red відрізняються оригінальним дизайном і нетрадиційним технічним рішенням. Вони виготовляються з органічного скла і відрізняються високими показниками міцності. Ще однією ключовою особливістю капсульних кальянів є компактні розміри - кальян можна тримати однією рукою, а другою утримувати наконечник, насолоджуючись чудовим димом. Чашка-шахта кальяна виготовляється з силікону і входить в стандартне обладнання. Деякі моделі мають регулятор жару, щипці, вбудовану світлову підсвітку та пульт дистанційного управління.  

Кальяни середнього цінового сегменту з Німеччини

Ще один заслуговуючий уваги торговий бренд на українському ринку кальянів - Kaya. Цього німецького виробника відрізняє оригінальний зовнішній вигляд. Конструкційно кожна модель Kaya складається з корпусу-треножі, виконаного з фарбованого металу. Колба кальяна підвішена знизу треножі, створюючи завершений образ виробу в стилі Hi-Teck. Найпопулярнішими на ринку України є моделі Kaya Bonfire Blue, Kaya Bonfire Red та Кaya Bonfire Black. В стандартну комплектацію таких моделей входять чаша, шахта, колба, тарілка, гнучкий шланг Soft-touch, ущільнювач під чашу, наконечник і дифузор.

Де купити недорогі моделі кальянів в Україні?

Інтернет-магазин aromahookah.com.ua пропонує своїм покупцям якісні та недорогі моделі кальянів з доставкою в будь-яку точку України найшвидшим способом. Наші кальяни можуть використовуватися в особистих цілях, у кафе, ресторанах і лаунж-барах. Для замовлення виберіть на нашому сайті розділ меню «Кальяни» та «Від 1650 до 3000 грн». Якщо у вас виникли труднощі, питання, побажання або пропозиції - зв'яжіться з нашими менеджерами за телефоном або електронною поштою, вказаними внизу сторінки.