UA RU

Кальян на вині

 • Кальян на вині

Кожен новачок знає, що кальян можна приготувати на вині, але неправильний процес приготування може зіпсувати смак будь-якої тютюнової суміші і навіть «збити з ніг» недосвідченого курця. У чому особливість такого кальяну та яке вино найкраще для цього підходить?

Правильний вибір вина

Кальян можна приготувати практично на будь-якому спиртному напої – горілці, коньяку, абсенті, ромі чи навіть джині. Вино для кальяну також підходить будь-яке, все визначається індивідуальними уподобаннями курця. Фахівці та поціновувачі якісного диму з солідним стажем рекомендують використовувати молоде червоне вино – воно максимально повно насичує тютюновий дим ароматом свіжого винограду, додає п'яні нотки і дарує нові смакові відчуття. Кращими сортами вважаються вина Cabernet Sauvignon та Blanc, Aligote, Chardonnay, Merlot та Riesling.

А ось використання кріплених вин є досить ризикованим підприємством – важко передбачити, який ефект матиме такий тютюновий дим у суміші із міцним алкоголем на організм новачка. Чисте вино в колбі вважається поганим тоном – воно надто сильно заглушає аромат якісної тютюнової суміші та може призвести до серйозного погіршення самопочуття у процесі куріння. Розбавляти вино краще чистою водою, а ось фруктові соки можуть зіпсувати смак винограду. Оптимальним співвідношенням вважається одна частина вина на три частини води, але деякі любителі надають перевагу більш ризикованій пропорції 1:1. Кальяни на вині мають деякий додатковий п'янкий ефект, але все визначається співвідношенням води та вина.

Тютюн – що використовуємо для вина?

Найголовнішим правилом є те, що міцні тютюнові суміші погано поєднуються з вином. Ми рекомендуємо слабкий вологий та середній вологий тютюн із фруктовими та цитрусовими нотками аромату – вони підкреслять смак винограду, зроблять його м'якшим та насиченим.

Найвдалішими смаковими комбінаціями вважаються:

 • білі сухі вина з тютюн зі смаком яблука, кориці, дині, кавуна, полуниці та винограду;
 • червоні сухі вина з ягідним тютюном або смаком сливи, вишні чи шоколаду;
 • ігристі вина з м'ятним, евкаліптовим або цитрусовим тютюном.
 • Підготовка кальяну

  Залити вино в колбу замало якісного куріння – перед цим суміш необхідно приготувати. Для цього:
 • кальян ретельно відмивається від пилу, бруду та висушується;
 • перед заливкою в колбу вино необхідно охолодити протягом 30-40 хвилин у холодильнику;
 • у суміш вина та води в колбу рекомендується додати подрібнений лід.
 • А ось головною помилкою новачків є повторне використання суміші в колбі – відпрацьована рідина насичена нікотином, токсичними сполуками та смолами, що не тільки зіпсує смак диму, а й може призвести до фатальних наслідків.

  Як купити кальян для вина в Україні?

  Купити недорогий та якісний кальян для вина в Україні ви завжди можете в інтернет-магазині aromahookah.com.ua – ми пропонуємо своїм клієнтам найкращі моделі із запасними та витратними матеріалами. Наші менеджери завжди готові прийти на допомогу, підказати найкращу модель та найшвидший спосіб доставки замовлення по Україні.