UA RU

Добірка незвичайних кальянів для колекціонерів

  • Добірка незвичайних кальянів для колекціонерів

Тих, хто вже давно в кальянній сфері, складно здивувати чимось, проте асортимент нашого магазину готовий представити вам свій топ з найбільш незвичайних кальянів, які точно зацікавлять вас.

Відриває нашу добірку бренд TIAGA і його лінійка моделей у формі біти. У нашому магазині вони представлені в двох кольорах - чорному і коричневому. Зовні форма в точності повторює биту, зроблена з якісної нержавіючої сталі, шахта тішитиме протягом тривалого часу. На вас напали на вулиці? Можете використовувати кальян замість біти, ваші кривдники точно злякаються такого ходу!

Другим варто виділити бренд Odin. Усі шахти від цього бренду - витвір мистецтва. Унікальний малюнок поєднується з якісними матеріалами. Один тільки вигляд дає зрозуміти, що перед вами кальян преміум класу.

Третім у нас стоїть бренд Geometry і модель Little Bro Honeycomb Callisto. За основу дизайну був узятий вид бджолиних сот, в шахті переважають зелені фарби, зовнішність максимально запам'ятовується і навіть сучасні фотоапарати не в змозі передати його справжню красу.

Четвертим на черзі бренд Karma. Перебуваючи на ринку вже багато років, вони встигли стати одним із найбільш упізнаваних брендів. Найчастіше в кальянних своїх міст ви зустрічали саме їхні кальяни. Унікальний дизайн і висока якість зробили бренд таким, яким він є зараз. У нашому магазині представлений весь асортимент бренду, тож ви точно зможете обрати щось під свій смак.

Закриває нашу добірку - гордість магазину Aroma Dym, кальян немов з іншої планети, найнезвичайніший і найзаворожливіший кальян - Hi-Tech. Ви будете здивовані, коли дізнаєтеся, що це український бренд, він відомий далеко за межами нашої країни, наразі кальяни Hi-Tech продають у магазинах США, Німеччини, Великобританії та багатьох інших країн. За брендом стоїть ціла філософія виробництва, бажання створення чогось нового та унікального.

Ми завжди рухається до того, щоб збільшувати асортимент і якість реалізованої продукції, якщо ви не знайшли кальян, який шукайте, можете написати нашому менеджеру і ми допоможемо вам з пошуком.