UA RU

Шахта Alpha Hookah Model S Replica Blue

  • Артикул: 2158402 В наявності
Ціна: 2 860 грн
шт
Характеристики:
Комплектація:
Шахта, Тарілка, Шланг Soft-touch, Мундштук, Ущільнювач під чашу / колбу, Чаша, Конектор для шланга на магніті, Пружина, дифузор.
Висота:
43 см
Діаметр шахти:
15 мм
Тип з'еднання колба - шахта:
Ущільнювач
Наявність діфузора:
Є
Матеріал:
Нержавіюча сталь
Переглянути всі характеристики
Опис

Шахта Alpha Hookah Model S Replica Blue

Кого все ще бентежить слово "репліка" в назві? Хочете ми вам доведемо, що це не більше ніж формальність? Ми провели експеримент, мета якого було з'ясувати, чи зможе людина з закритими очима, покладаючись тільки на свої почуття і досвід, відрізнити де знаходиться оригінальна модель, а де репліка. Ми були вражені результатом, жодній людині не вдалося їх відрізнити. У вас напевно закрадається питання, а чому так? У нас є тільки одне пояснення! Конструктивно шахта в точності повторює оригінал, діаметр шахти, матеріали, практично аналогічні до оригіналів. З цього відповідь на питання про те, чи варто переплачувати за оригінал, думаю, вирішено сам з собою, причому з величезним відривом на користь даної моделі.

Шахта Alpha Hookah Model S Replica Blue - низька ціна в магазині кальянів aromahookah.com.ua, радимо купити з доставкою по Києву і Україні, а також містах Дніпро, Харків, Львів. Консультація експерта по кальяну доступна по телефону нашого інтернет-магазину: 066 829 14 49
Відгуки (1)
Рекомендовані товари