UA RU

Шахта Alpha Hookah Model S Replica Green

  • Артикул: 2158403 В наявності
Ціна: 2 860 грн
шт
Характеристики:
Комплектація:
Шахта, Тарілка, Шланг Soft-touch, Мундштук, Ущільнювач під чашу / колбу, Чаша, Конектор для шланга на магніті, Пружина, дифузор.
Висота:
43 см
Діаметр шахти:
15 мм
Тип з'еднання колба - шахта:
Ущільнювач
Наявність діфузора:
Є
Країна виробник:
Росія
Матеріал:
Нержавіюча сталь
Переглянути всі характеристики
Опис

Шахта Alpha Hookah Model S Replica Green

Високоякісна репліка усіма відомої лінійки Model S. Розберімось, а чи варто переплачувати за оригінал? Ми будемо міркувати за критеріями: ціна, якість, зовнішній вигляд. Отже, приступимо, почнемо з ціни. Як ми можемо помітити, і справді репліка з великим відривом перемагає свого конкурента. Другий критерій це якість, в репліці використовуються аналогічні матеріали, серед яких чільне місце посідає нержавіюча сталь. І третій критерій, це зовнішній вигляд. Для звичайного обивателя буде справжній челлендж відрізнити репліку від оригіналу, а вже відрізнити їх по курильним властивостям, і то поготів. Якщо підбивати підсумки, то можна зробити висновок, що купувати дорогий оригінал зовсім не обов'язково, за цілком доступну вартість можна отримати кальян, який за всіма своїми властивостями не сильно відстає від свого оригіналу.

Шахта Alpha Hookah Model S Replica Green - низька ціна в магазині кальянів aromahookah.com.ua, радимо купити з доставкою по Києву і Україні, а також містах Дніпро, Харків, Львів. Консультація експерта по кальяну доступна по телефону нашого інтернет-магазину: 066 829 14 49
Відгуки (1)
Рекомендовані товари